Sitemizde şuan toplam 6711 film bulunmaktadır.

Gençlik Ateşi 4 Elinden Geleni Ardına Koyma

0
FILM BILGILERI 1 yıl önce eklendi
Gençlik Ateşi 4 Elinden Geleni Ardına Koyma

Gençlik Ateşi 4 izle, Gençlik Ateşi 4 full izle, Gençlik Ateşi 4 türkçe dublaj izle, Gençlik Ateşi 4 hd izle, Daha fazla eğlence, ateşli müzikler ve her yolun mübah olduğu bir müsabaka ortamında, iki rekabetçi ekip arasında büyük bir çekişme başlar. Doğu Yakası Jetleri, son birkaç yıldır Amigo Kızlar Kampı Şampiyonası’nda üstünlüğü kimseye kaptırmayan cesur ve atılgan bir grup olarak tanınıyorlardı. Fakat şimdi karşılarında yeni bir rakip var: Heyecanlı ve ateşli Batı Yakası Köpekbalıkları. Doğu Yakası Jetleri, korkusuz tavırları ve cesaretleriyle adeta sahneye hükmediyorlardı. Sahnede yaptıkları doğru hareketler ve enerjik performanslarıyla herkesi büyülüyorlardı. Şampiyonluk taçlarını kaybetmemek için ellerinden geleni yapmaya kararlılar.

Ancak, Batı Yakası Köpekbalıkları da aynı hedefle yola çıkmıştır. Bu yeni ekip, taç giyebilmek için doğru hareketlere ve içlerindeki ruha sahip olduklarını düşünmektedir. Heyecan dolu koreografileri, ateşli müzikleri ve sıra dışı performanslarıyla dikkat çekerler. Yeni bir soluk getiren Köpekbalıkları, Jetlerin tahtına göz dikmiştir. İki ekip arasındaki rekabet kızgın bir ateş gibi alevlenirken, sahnedeki performanslarıyla izleyicileri büyülerler. Her bir takımın, müsabakaya farklı bir ruh ve tarz getirdiği görülür. Heyecan doruktadır ve hangi ekip taç giymek için doğru adımları atacak ve sahnedeki üstünlüğü ele geçirecektir, bilinmez.

Bu müsabaka dolu hikaye, rekabetin ateşini ve tutkusunu vurgular. Doğu Yakası Jetleri’nin hükmettiği sahneye yeni bir soluk getiren Batı Yakası Köpekbalıkları, kendilerine güvenleri ve enerjileriyle izleyicileri etkilemeyi amaçlar. Eğlence, müzik ve dans dolu bu rekabetin sonucunda hangi ekipin üstün geleceği, merakla beklenir.

Tür: Komedi, Türkçe Dublaj

Yapım: ABD

IMDB Puanı: 5.1

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Kapat